06-poikien seuraava kotiottelu pelataan sunnuntaina 1.11.

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

C2-poikien SM-sarjan turnausvaihe saatiin päätökseen 24.10 ja yksittäiset ottelut alkavat sunnuntaina 1.11. 06-pojat pelaavat heti sunnuntaina kotona Jokioisten Leipä Areenalla, kun FoSun vieraaksi saapuu ÅIF Sipoosta.Ottelu alkaa klo. 18.30, tervetuloa kannustamaan.

Lue lisää »
Poimintoja jaoston otteluista
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko 3
1
Mar
klo 16:00
Jokioisten Leipä Areena
- Pisku
D2-pojat 2008D2, kilpa, Sisä-Suomi, lohko 2
1
Mar
klo 15:00
Spiral-halli, Juvankatu 16, 33710 Tampere
- Steelers
F2-pojat 2012 haastajaSisä-Suomi F2-pojat haastaja
1
Mar
klo 13:45
Ideapark Lempäälä
- Ilves Yellow
D2-pojat 2008D2, kilpa, Sisä-Suomi, lohko 2
1
Mar
klo 12:00
Spiral-halli, Juvankatu 16, 33710 Tampere
Classic Red -
F2-pojat 2012 haastajaSisä-Suomi F2-pojat haastaja
1
Mar
klo 12:00
Ideapark Lempäälä
SPORT -
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko 3
1
Mar
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena
- Steelers Musta
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko A
31
Lok
klo 16:00
Janakkalan Liikuntahalli
Tornadot Blue -
A-pojat 2000-2002A-poikien 2-divisioona, Länsirannikko, lohko 1
31
Lok
klo 15:30
Jokioisten Leipä-Areena
PöU -
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko A
31
Lok
klo 13:00
Janakkalan Liikuntahalli
Classic Punainen -
A-pojat 2000-2002A-poikien 2-divisioona, Länsirannikko, lohko 1
31
Lok
klo 10:30
Jokioisten Leipä-Areena
- FBC Turku
EdustusSuomisarja, lohko B
30
Lok
klo 19:00
Fennia Areena, Siuntio
S.S. Storm -
C1-pojat 2005Eliittikarsinta
25
Lok
klo 16:00
Raholan lk
- Panthers
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko 3
25
Lok
klo 16:00
Koskihalli Hämeenkoski
LASB Hämeenlinna Oranssi -
D1-pojat 2007D1 haastaja, Sisä-Suomi, lohko 4.
25
Lok
klo 14:00
Jukolan koulu, Liivuorentie 24, 13500 Hämeenlinna
- SC Urbans
E2-pojat 2010 kilpaSisä-Suomi E2 lohko 3
25
Lok
klo 14:00
Koskihalli Hämeenkoski
LFT -
C1-pojat 2005Eliittikarsinta
25
Lok
klo 13:00
Raholan lk
- Classic/Ilves
B-pojat 2003-2004LR/SS, Haastaja, lohko D
25
Lok
klo 13:00
Juteinikeskus 1, Parola
PIsku/SC Weikot -
1-3
C1-pojat 2005Eliittikarsinta
25
Lok
klo 11:00
Raholan lk
Sc Weikot/Pisku -
D1-pojat 2007D1 haastaja, Sisä-Suomi, lohko 4.
25
Lok
klo 11:00
Jukolan koulu, Liivuorentie 24, 13500 Hämeenlinna
Sc Weikot Punainen -
B-pojat 2003-2004LR/SS, Haastaja, lohko D
25
Lok
klo 11:00
Juteinikeskus 1, Parola
- LeKi, Lempäälä
4-0
EdustusSuomisarja, lohko B
24
Lok
klo 18:00
Riihimäen urheilutalo
RSS Panthers -
5-6
C2-pojat 2006 kilpaC2-poikien SM-sarja
24
Lok
klo 15:30
Salpausselkähalli, Lahti
- Ilves
5-1
C2-pojat 2006 kilpaC2-poikien SM-sarja
24
Lok
klo 13:00
Salpausselkähalli, Lahti
Classic -
10-5
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Forssan Suupparit ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat