»
Takaisin
»
Lisää uutisia

FoSun E1 eliitin joukkue matkaa sunnuntaina 19.1.2020 Tampereelle AutoCenter Areenan kentille haastamaan lohkonelosen, Pirkat Bluen ja lohkovitosen KOOVEE Mustat. Osa joukkueesta jää vahvistamaan D2-joukkuetta kotiturnaukseen, joten parastaan saavat taas

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Ei tiedotteita
Poimintoja seuran otteluista
E1-pojat 2008E1-eliittasarjan ottelut
11
Tam
klo 10:00
Istuinkiven liikuntahalli, Riihimäki
SCU/RSS - FoSu
4-3
D1-pojat 2006LR/SS Eliittisarja
11
Tam
klo 11:00
Jokioisten Leipä-Areena
FoSu - SPORT Green
7-7
E1-pojat 2008E1-eliittasarjan ottelut
11
Tam
klo 12:00
Istuinkiven liikuntahalli, Riihimäki
FoSu - Nokian KrP
11-3
D1-pojat 2006LR/SS Eliittisarja
11
Tam
klo 15:00
Jokioisten Leipä-Areena
FoSu - Ilves
4-5
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
12
Tam
klo 12:00
Tietotien lukio, Valkeakoski
Clasdic red - FoSu
3-7
C2-pojat 2005 haastajaC2 Haastaja LR/SS
12
Tam
klo 12:00
Vaajakosken Liikuntahalli, Vaajakoski
FoSu - RoPo
6-7
C2-pojat 2005 haastajaC2 Haastaja LR/SS
12
Tam
klo 14:00
Vaajakosken Liikuntahalli, Vaajakoski
O2-Jyväskylä III - FoSu
4-7
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
12
Tam
klo 15:00
Tietotien lukio, Valkeakoski
Salba sin. - FoSu
2-8
C2-pojat 2005 haastajaC2 Haastaja LR/SS
18
Tam
klo 15:00
Nakkilan Liikuntahalli, Nakkila
FoSu - PunKu
EdustusMiesten 2-divisioona Länsirannikko
18
Tam
klo 16:00
Euran Urheilutalo
KaKo - FoSu
C2-pojat 2005 haastajaC2 Haastaja LR/SS
18
Tam
klo 17:00
Nakkilan Liikuntahalli, Nakkila
KeikY - FoSu
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
19
Tam
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena, Forssa
FoSu - LeKi
E1-pojat 2008E1-eliittasarjan ottelut
19
Tam
klo 13:30
AutoCenter Areena, Tampere
Pirkat Blue - FoSu
D2-pojat 2007D2-haastajasarjan ottelut (jatkosarja, ylempi)
19
Tam
klo 15:00
Jokioisten Leipä Areena, Forssa
LFT Sininen - FoSu
E1-pojat 2008E1-eliittasarjan ottelut
19
Tam
klo 15:30
AutoCenter Areena, Tampere
FoSu - KOOVEE Mustat
EdustusMiesten 2-divisioona Länsirannikko
24
Tam
klo 18:30
Jokioisten Leipä-Areena
FoSu - IBK MEDA
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
25
Tam
klo 10:00
Jokioisten Leipä Areena
FoSu - PIsku
C2-pojat 2005 kilpaC2-pojat LR/SS, Eliittisarja, lohko A
25
Tam
klo 18:00
Jokioisten Leipä Areena
YPA - FoSu
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Forssan Suupparit ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
Kategoriat